Müzik Yapım ve Prodüksiyon

Müzik yapım ve müzik prodüksiyon hizmetleri Beni Dinlet profesyonel müzik yapım ve müzik prodüksiyon ekipleri ile şimdi daha kolay ve güçlü çözümler ile single albüm yapım, full albüm yapım, maxi single albüm yapım ana kategorileri ile siz sanatçı, DJ, müzik grupları ve müzik prodüktörlerine hizmet vermektedir.

Müzik yapım ve müzik prodüksiyon faaliyetleri lokal stüdyo ve uluslararası stüdyolar olmak üzere iki farklı seçenek ile düzenlenmektedir. Sanatçı, DJ, müzik grupları ve müzik prodüktörleri tüm müzik yapım ve müzik prodüksiyon talepleri öncesinde doğru ticari müzik yapım stratejisi ve güncel müzik prodüksiyon yapım biçimleri amacı ile araştırma ve geliştirme prensiplerimiz sonrasında bu hizmetlerden yararlanabilmektedir.

5c
one

Müzik Yapım ve Vokal Müzik Prodüksiyon

Uluslararası müzik prodüktörleri DJ ler ve müzisyenler ile çalışarak slze özel albüm yapım ve tek şarkı prodüksiyonları yapabilirsiniz.Beni Dinlet bünyesinde dünya üzerinde popülerite sağlamış yüzlerce müzik prodüktörü DJ ler ve ses mühendisi ile çözüm ortaklığı sağlamaktadır. Bu güçlü bağları sizde kendi şarkı yapım ve albüm prodüksiyon yapımlarınızda kullanarak en iyi şarkı aranjelerine en iddialı şarkı sözlerine ve dünyanın en iyi teknololik alt yapılı ses mühendisleri ve onların stüdyolarına sahip olabilirsiniz.Albüm yapmayı planlayan sanatçı DJ ve müzik prodüktörleri için özel şarkı yapımları ve tüm tarzlarda müzik prodüksiyon desteği verilmektedir.

Düzenlettiğiniz albüm ve şarkı projeleriniz için kayıt stüdyo vokalistleri müzisyenler ve ses mühendisleri dünyanın çeşitli ülkelerinden temin edilmektedir. En iyi müzik ve hit şarkı sözlerini sizler için bir araya getiriyoruz. Şarkı yapım ve prodüksiyon sürecinde projenizi taçlandırıcak bir stüdyo vokalisti yada profesyonel ses sanatçısı size kayıtlarınızda eşlik edebilir. Beni Dinlet zengin ve gerçek dinamit içeriklerine sahip müzik projeleriniz ve stüdyo prodüksiyonlarınızda daima yanınızda sizlerle bu zorlu ama bir o kadar da keyifli proje oluşturmada en yakın dostunuz.

Enstrümantal Müzik Yapımı

Dünyanın en çekin ülkelerinde faaliyet gösteren müzik prodüksiyon stüdyolarında sözsüz şarkı yapımı programına katılabilirsiniz. Dilediğiniz müzik tarzında enstrumantel albüm yapımı sözsüz şarkılar düzenletebilir ve dilerseniz sonrasında dünyaca ünlü söz yazarlarına şarkı sözü yazdırtabilirsiniz. Sanatçılar enstrumantel albüm yapımlarını genelde şarkı sözlerine kendileri hakim olma ve duygularını yansıtma amacı ile tercih ederler kimi zaman bir enstrumantel albüm ile başlayan müzik yapım yolculuğu birkaç ünlü sanatçının katılımı ile büyük bir düet albüm yapım projesine dönüşebilir. Seçeneklerinizi geliştirmek ve daha fazla enstrumantel şarkı ve albüm yapımı program bilgisine sahip olmak için uzman kadromuz ile destek iletişimine geçebilirsiniz.

Mix ve Mastering Yapımı

Mix ve Mastering işlemleri bir müzik projesinin en önemli ve son dokunuş uygulamasıdır. Mix işlemi tüm şarkının içerisinde bulunan seslerinin vokal kayıtları ve enstruman kayıtları dahil bireysel ve toplu ses dengelemeleri seslerin bireysel olarak temiz ve şarkı içerisinde anlaşılır halde yer alma setleri ve en önemlisi seslerin bireysel ve toplu şekilde dinamik tınlaması için harcanan bir emeğin genel adıdır. Fakat albüm yapımlarınız için Mix işlemi yapımı tek başına yeterli olan bir uygulama değildir. Mix işleminin ardından gelen son final işlemi Mastering tir. Mastering yapım uygulaması Mix işlemi sonrasında elde ettiğimiz dengeli şarkı projemizin en son müzik teknolojisi ve ses mühendisliği teknikleri ile parlatılması ve enerji verilmesidir.

Bu iki işlem olan Mix ve mastering yapımı hakkında saatlerce içerik bilgiside paylaşsak yinede bir şarkı projesinin hit kazanması ve kitleler tarafından sansasyon yaratması noktasında Mix ve Mastering yapımının önemini anlatamayız. Bizler Beni Dinlet ekibi olarak Tüm albüm yapım ve single şarkı prodüksiyon çalışmalarınızda Dünyanın en popüler ve teknik anlamda en donanımlı Mix ve Mastering yapım stüdyo ve kuruluşları ile sizlerin müzik projelerinde gerek teknik anlamda doygunluk gerekse basın bültenlerinizde Hollywood – İspanya – İngiltere lokasyonlarında bu işlemleri yaptırmanızın itibarinı ve haber niteliğini yaşıyorsunuz.Mix ve mastering yapım programları için sizlere en iyi kalite güvencesini ve en uygun bütçe araştırmasını büyük bir özveri ile düzenlemek istediğiniz müzik yapım ve şarkı prodüksiyonunun tarzına ve yapısına göre seçenekler sunuyoruz.