Sanatçı ve Albüm Promosyon

Müzik promosyon ürünleriniz için dünyaca ünlü görsel tasarım ekipleri ile birlikte sizi ve müzik projenizi anlatacak en uygun fikirleri buluyoruz. Müzik promosyon ürünlerinizi dünyanın tüm ülkelerinde yaptırabilir, istediğiniz tüm şehirlerde PR çalışmaları ve lansman etkinliklerinde bu ürünleri katılımcılara dağıtabilirsiniz. Müzik promosyon ürünlerini oluşturma sürecinde ortaya çıkan tasarımlar size ve sunum yaptırdığınız kitlelere enerji vererek, sizi ve müzik projenizi yaşatmaya devam ediyor. Profesyonel promosyon ürünleri yapan büyük şirketler üzerinden en uygun fiyat garantisini size sunarak beğendiğiniz tüm ürünleri rahatlıkla yaptırabileceksiniz.

Müzik promosyon ürünleri ve içerik bilgileri hakkında detaylı bilgi almak için destek ekibimiz ile iletişim kurabilirsiniz. Geri dönüşü en yüksek PR çalışmaları için kesinlikle detayları gözden kaçırmayın. Sizi ve müzik projenizi zengin bir sunum detayları düşünülmüş ayrıntılara önem veren bir duruş ileriye götürebilir. İnsanlar müzik çalışmalarının sahiplerini yaşamlarında ikonlaştırmak isterler. Bu noktada devreye sanatçıya ait ürün ve dökümanlara ilgi devreye girmektedir. Böylelikle profesyonel bir ekip tarafından tasarımı yapılan en iyi fikir ile oluşturulmuş müzik promosyon ürünleri ile PR çalışmalarınızı zenginleştirin.

Müzik Promosyon ve Tanıtım Ürünleri

En son dünya müzik promosyon trendlerini seçebilir yada size özel tasarım ile kişisel müzik promosyon ürünlerinizi oluşturabilirsiniz.

Müzik projeleriniz yada tanıtmak istediğiniz tüm grafik ve görsel tasarımlarınızın dijital baskı ve 3D baskı tekniği kullanılarak hazırlanan promosyon tasarım ürünlerinizdir.

Sanatçı, DJ, müzik grubu ve müzik prodüktörlerinin görsel grafiklerini temsil eden her boyutta veri depolama ürünleridir.

Sanatçı, DJ ve müzik projesi görsel promosyon ürünlerinin kadran üzerine dijital ve renkli baskı yöntemi kullanılarak yapılan müzik promosyon saat ürünleridir.

Müzik lansman ve müzik tanıtım günleri için 3D baskı ve tüm boyutlandırmalarda standların kurulum uygulamalarını içeren müzik promosyon ürünleridir.

Albüm kapak tasarımı, toplu CD basım, CD kartonet baskı ve müzik promosyon anahtarlık, aksesuar ürünleridir.

Her ebat ve boyutta sticker, fotoblog, karton ve portre promosyon ürünleri ile birlikte iç mekan baskı, dış mekan baskı, bina giydirme, promosyon bayrak, araç giydirme ürünleridir.

Serigrafi ve sublimasyon baskı teknolojileri ile renkli, ışıklı ve müzikli kupa bardak ve porselen müzik promosyon ürünlerini içermektedir.