Beni Dinlet Türkiye’nin ilk ve tek uluslararası müzik tanıtım ve müzik promosyon hizmetleri veren kuruluşudur. Tüm müzik tarzları ve sanatçıları kapsayan en nitelikli gerçek kampanyaları sunan profesyonel müzik tanıtım ve müzik promosyon ekibimiz siz müzik sanatçıları, DJ ve müzisyenlere sınırları olmayan gerçek zamanlı müzik tanıtım ve müzik promosyon planlamaları ile tüm müzik projelerinizi ve müzisyen kimliğinizi ister ülke içerisinde lokal şehirlerde istersenizde birleşik kampanya oluşturmalarıyla birden fazla ülke ve şehirlerinde müzik projelerinizi tanıtma ve dinletme amacına ulaştırmaktadır.

Günümüz müzik endüstrisinde tanıtım ve promosyonun öneminin daha da belirginleşmesi sonrasında neredeyse tüm yeni müzik projelerinin ve proje sahiplerinin ilk adımı haline gelmiştir. Müziği ticari olarak yaptığınız sürece sizi başkalarınında dinlemesi ve müzisyenliğinizden ve hatta müzik projelerinizden haberdar olması bu sanattan maddi olarak dönüş almanıza imkan sağlar. Fakat ne kadar iyi bir müzisyen DJ ve müzik sanatçısı olursanız olun veya müzik projeniz ne kadar iyi olursa olsun sizi birileri duymaz ve farkında olmazsa kesinlikle bir dönüş alamazsınız ve dolayısı ile ticari olarakta bu sektörde bir dönüş sağlayamazsınız.

Müzik promosyon ve müzik tanıtım kişinin bireysel kariyerini müzikal stilini ve düzenlediği müzik projelerini tanıtma ve hedeflediği kitlelere ulaştırma amacı ile yapılan bir faaliyettir. Profesyonel bir müzisyen DJ yada ses sanatçısı iseniz ve düzenli olarak çalıştığınız müzik projeleriniz varsa her müzik projeniz veya müzikal ürünleriniz için bu hizmetlerden yararlanmalısınız.Hiçbir müzik projesi yada kişisel periyodik müzik faaliyetleri kitle ile paylaşılmadığı sürece uzun ömürlü ve popüler olmaz.

Müzisyenler DJ ses sanatçıları ve hatta müzik prodüktörleri kendilerine ve müzik tarzlarına en uygun müzik tanıtım ve müzik promosyon kampanyaları planlayarak ve geliştirme yaparak müzikal seviyelerini arttırabilir ve kendi tarzlarına yakın insan topluluklarına müzik projelerini rahatlıkla duyurabilirler.Müzik çok renkli bir sanattır ve ulaştığı kitleler ile birlikte bu renkliliği artar zenginleşerek büyür.

Şimdi Dinletme zamanı !

Müzik projeleriniz ve hazırladığınız tüm müzik sunumlarınızda nokta atışı çözümler ve en önemlisi dalında uluslararası başarılara imza atmış profesyonel müzik tanıtımcıları ve müzik promosyoncuları ile size hayal ettiğinizin ötesinde bir müzikal kariyer vaad ediyoruz.Hemen hemen tüm ekonomik bütçelerde alabileceğiniz müzik tanıtım ve müzik promosyon hizmetlerinde tüm kontrol sizde ve ihtiyaç duyduğunuzda uzman ekibimiz denetiminde gerçekleştirilmektedir. Müzik tanıtım ve müzik promosyon hedef ve süreçlerinde en önemli nokta kişinin bir ses sanatçısı müzisyen DJ yada müzik prodüktörü olarak kendini şehrin dünyanın yada müzik sektörünün neresinde görmek istediğidir. Bu bağlamda titizlikle hazırlanan müzik tanıtım ve müzik promosyon paketleri geliştirme kampanyaları ile müzik yapımı ve yayınınında içerisinde bulunduğu gerçek ve şeffaf bir çalışma dönemini yaşatmaktadır.

Beni dinlet profesyonel müzik tanıtım ve müzik promosyon kadrosu ile Türkiye başta olmak ,üzere toplamda 200 dünya ülkesi ve dünya şehirlerinde müzik tanıtım ve müzik promosyon kampanyaları ile birlikte müzik proje sunumları düzenlemektedir.Gerçek zamanlı ve güncel ulaşım hedeflemeleri ile birlikte müzisyen DJ ses sanatçısı ve müzik prodüktörlerine doğru dinleyici kitlelerine ulaşma ve en önemlisi kendi tarzlarında en üst statüde müzikal kişilere sunum yapabilmektedir.

Bireysel müzisyen DJ ses sanatçısı ve müzik prodüktörleri ile müzik grupları ve müzik projelerinide lokal şehirler ve dünya ülkeleri üzerindeki platformlarda müzik tanıtım ve müzik promosyonları düzenleme imkanı sunmaktadır.

Diledikleri zaman dilimlerinde uzman müzik tanıtım ve müzik promosyon ekiplerimiz ile bu hizmetlere 7 gün 24 saat sürdürebilmektedirler.

Özel iletişim garantisi ile doğrudan erişim kalitesi ve güvencesi altında bulunan müzisyen DJ ses sanatçısı ve müzik prodüktörleri konforlu ve sonuç odaklı bir müzik tanıtım ve müzik promosyon dönemi geçirmektedir.

Doğrudan halk ve kamuya müzik tanıtım müzik promosyon yada kurumsal müzik şirketleri ile dünyanın en ünlü müzisyen DJ ses sanatçısı ve müzik prodüktörlerine “Beni Dinlet” farkıyla müzik tanıtım ve müzik promosyonları düzenleyebilirsiniz.Bu noktada Dünyaca ünlü çözüm ortaklarımız size en uygun müzik tanıtım ve müzik promosyon kampanyalarını önermek için
bizimle birlikteler.