Dünyaca ünlü DJ Hardwell son çalışmasını yayınladı !

Dünyaca ünlü DJ “Hardwell” kendi ekip arkadaşlarından biri olan “Dannic” ile harika bir çalışmaya daha imza attı. Video klibi 3 gün önce yayınlanan “Survivors” adlı çalışmada “Haris” isminde mükemmel bir vokal’de bulunuyor. Tekrar tüm Elektronik müzik severlerin kalplerini çalarak dikkatlerini çekmeyi başaran “Hardwell” 3 Ekim 2015 tarihinde İstanbul’da sevenleri ile buluşuyor. Türkiye’de de bir çok hayran kitlesi bulunan Hardwell Türkiye’yi çok sevdiğini her gelişinde belli ediyor.Bir çok başarıya imza atmış olan “Hardwell” “DJMAGtop100″‘de 1. sıraya yükselen en genç “DJ” olarak “DJmag” tarihine de geçmeyi de başarmıştır. 2005 yılından şimdi ki zamana kadar aktif olarak faaliyet gösteren “Hardwell” kariyer hayatı boyunca ardı ardına başarılara imza atmıştır.

Kariyeri noktasında ciddi manada PR yapıp bulunduğu noktaya hakkıyla gelmiş bir DJ ‘ dir. Hardwell hepimizin de yakından tanıdığı “TİESTO” nun da aynı zamanda öğrencisidir. Henüz çok küçük yaşlarda Dünya’nın en iyi gece klüplerinde performans sergileyen Hardwell konumu itibari ile neredeyse her hafta Las Vegas Hakkasan ve onların değer kalitesinde olan bir çok gece klübünde de sahne almaktadır.Geçtiğimiz günlerde Tomorrowland sahnesini adeta yıkan DJ Hardwell Play tuşuna her bastığında 1’e 10’ katarak kendine hem tecrübe katıp hemde ciddi manda PR yaparak zirvede kalmayı garanti etmiştir.

Tarz olarak son zamanlar’da ne kadar POP yapıyor olsa da aslında Progressive House ve EDM’ müzik ile kendini tanıtmayı başarmıştır. Ekim 2013 yılında ise Hardwell Amsterdam’da Tuschinski sinemasında I am Hardwell belgeselini dünya prömiyerini gerçekleştirdi. Robin Piree tarafından yapılan bu belgesel, Hardwell’in son birkaç yılda yükselişini ve kariyeri hakkında görüntülerden oluşur. Bu galaya Tiesto, Armin Van Buuren gibi birçok ünlü DJ katıldı ve kendini Dünya üzerinde gerektiği kadar tanıtmaya devam ediyor.Kesinlikle hiçbir sahnesi kaçırılmaması gereken Hardwell Dünyanın en büyük Festivallerinde de Head Line olarak Her hafta yerini alıryor.DJ Hardwell, 3 Ekim 2015 tarihinde tekrar Küçükçiftlik’de performansını sergileyecek.

DJ Hardwell’in son şarkısı Survivors’ı aşağıda ki linkten dinleyebilirsiniz.


Hardwell & Dannic feat.Haris – Survivors