Beni Dinlet söz yazarları ile işbirliği yapıyor !

Beni Dinlet söz yazarlarıyla işbirliği yaparak kariyerinizi geliştirin !

Basılabilir Müzik Çizelgesi
Eğer şarkınızın telif hakkını almaya ihtiyacınız varsa ya da bir müzik grubuyla çalışıyorsanız detaylı müzik çizelgeleri vazgeçilmeziniz olmalıdır.
Bize şarkınızı yollayın, bir kopyasını alıp size 48 saatten daha az sürede basılabilir müzik çizelgenizi gönderelim.
5 dakikalık bir şarkı için yapılan PDF müzik çizelgesi ücret dahilindedir. Çizelgenin içinde tempo, yapı, bölümler, melodi ve akordlar bulunur.

Şarkı Sözü Düzenleme Servisi
Deneyimli söz yazarlarından oluşan ekibimiz, şarkı sözlerinizin üzerinden geçerek sizlere günümüzün piyasasında ihtiyacınız olan modern şarkıyı oluşturmanız için önerilerde bulunur.
Karaladığınız birkaç cümleden yola çıkarak bir şarkı yazmayacağımızı aklınızda bulundurun. Sizinle sadece söz yazarı olarak şarkınızın 100% telif hakkını alabileceğiniz şekilde işbirliği yapıyoruz. Size sadece şarkınızı yeniden yapılandırmada ve düzenlemede yardım ediyoruz! Sanatçıların ve sevdiğiniz şarkıların yazım şekilleriyle ilgili referanslar almak her zaman yardımcı olmuştur.
48 saat içinde hazır olur.

Şarkı Sözü Tercümesi
Uluslararası yayınlamalar için şarkınızı birçok dilde hazırlanarak pazarlana bilirliğini genişletebilirsiniz! Şarkınızı ana dilinizden İngilizce ve İspanyolcaya tercüme edecek deneyimli söz yazarlarından oluşan bir ekibimiz var.
ortalama 72 saat içinde hazırız !